خدمات موسسه آبتین سفیران پارس 

موسسه آبتین سفیران پارس به عنوان معتبرترین موسسه اعزام دانشجو در ایران و در شهر تهران شناخته شده می باشد که در لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو وزارت علوم و تحقیقات رتبه برتر را داشته و به عنوان موسسه ای مجاز و قانونمند برای اعزام دانشجو به کشورهایی از جمله آمریکا، هلند  و... فعالیت دارد و با درایت و دقتی که این موسسه در فعالیت خود دارد تاکنون افراد زیادی را با فراهم کردن سریع ترین و آسان ترین راه های مهاجرت به بهترین کشورهای جهان راهنمایی کرده و دانشجویان زیادی با کمک این موسسه در حال تحصیل در برترین دانشگاه های جهان می باشند. از مزایای اعتماد به موسسه آبتین سفیران پارس علاوه بر ارائه خدمات مشاوره رایگان کلیه خدمات مورد نیاز اعزام و مهاجرت دانشجویان با بالاترین کیفیت و سرعت در داخل و خارج کشور فراهم شده و مورد استفاده افراد قرار می گیرد. شما می توانید برای بهره مند شدن از امکانات و خدمات این موسسه با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید و از شرایط و نحوه اعزام دانشجو به برترین دانشگاه های جهان اطلاعات لازم را دریافت نمایید. 

بهترین موسسه اعزام دانشجو ►                                                                                      شرایط تحصیل در خارج کشور ►

 موسسه آبتین سفیران پارس 

        شرایط زندگی دانشجویی در آمریکا                                        لیست موسسات اعزام دانشجو 98      


برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای تحصیلی و یا مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
تلفن همراه مدیریت : 09122106302 
تلفن ثابت : 44256604 -021

اجاره خانه دانشجویی                                                                             بورسیه تحصیلی چیست ►

اگر به دنبال موسسه ای مجاز و معتبر در زمینه ادامه تحصیل و اعزام به خارج از کشور می باشید کافیست با موسسه آبتین سفیران پارس تماس بگیرید. ما با کمک تیم مشاوره و راهنمایی خود توانسته ایم هر اطلاعاتی را که افراد در زمینه ادامه تحصیل در خارج کشور و یا از شرایط تحصیل در خارج کشور و نحوه اعزام دانشجو نیازمند آن می باشند را پاسخگو باشیم. کافیست با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید.