اجاره خانه دانشجویی 

برای برخی از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، پیدا کردن محل اقامت شایسته و مطلوب، یکی از دغدغه های همیشگی به شمار می رود و بعضا به خاطر مشکلات مادی و معنوی این عرصه، عطای تحصیل در خارج از کشور را به لقایش می بخشند. اما امروزه با توجه به خدمات ویژه ای که موسسات مجاز اعزام دانشجو در نظر گرفته اند نگرانی محل اقامت دانشجو به عنوان گزینه ای از خدمات این موسسات در نظر گرفته شده است. موسسه اعزام دانشجو آبتین سفیران پارس با در نظر گرفتن بهترین شرایط تحصیلی در خارج کشور و اخذ ویزای تحصیلی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارند توانسته است به عنوان موسسه ای معتبر فعالیت داشته باشد. در ادامه این مطلب به نحوه اجاره خانه دانشجویی نیز می پردازیم.
برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای تحصیلی و یا مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
تلفن همراه مدیریت : 09122106302 
تلفن ثابت : 44256604 -021

اجاره مسکن دانشجویی

تحصیل در داخل کشور، هیچ گاه مشکلات و مسائلی که زندگی در خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی به همراه دارد را نخواهد داشت و فرصت های پیدا کردن محل اقامت مطلوب و هم چنین شرایط وفق دادن با وضعیت موجود در کشور خودمان، قابل مقایسه با زندگی در کشورهای خارجی نیست. ما در کشور خودمان، با فرهنگ و رسوم و شرایط قانونی و حقوقی تا حدودی آشنا هستیم و به واسطه عدم مشکل زبانی، ملیتی و قانونی، به راحتی می توانیم نسبت به تردد در شهرهای مختلف و پیدا کردن محل های اقامت کوتاه مدت و بلند مدت اقدام کنیم. اما همین وضعیت را در کشور خارجی که خواهان تحصیل هستیم، نخواهیم داشت و اگر هم داشته باشیم،‌ با شرایط و مختصات خاص هست که مسائل مربوط به خود را طلب می کند. به طور مثال، در ایران، یک دانشجو برای اجاره محل اقامت، هیچ گاه با این مقوله مواجه نخواهد شد که محل را به وی به خاطر ملیتش! اجاره ندهند و یا از این قبیل مشکلات ... دانشجویان باید در ابتدای امر از شرایط کشورهای مقصد به طور کامل وسط موسسات اعزام دانشجو مطلع شوند سپس اقدام به اخذ ویزای تحصیلی و یا تقدام به مهاجرت نمایند. 

شرایط زندگی دانشجویی در آمریکا             شرایط مهاجرت تحصیلی          ارزانترین کشور برای تحصیل و زندگی   

اجاره خانه دانشجویی 

خانه دانشجویی در خارج از کشور

پس از گرفتن پذیرش تحصیلی در دانشگاه های خارجی، مسئله دیگری که با آن مواجه خواهید بود اقامت و اسکان شما می باشد. برخی به دنبال اجاره خانه می روند و بسیاری نیز اقدام به اجاره خوابگاه می نمایند اما انتخاب هر کدام از این ها بستگی زیادی به شهر و کشور مقصد شما و میزان هزینه ای که شما برای محل اقامت خود در نظر گرفته اید دارد. به طور کلی خوابگاه ها به دو صورت خوابگاه های درون دانشگاه (On-Campus) و خوابگاه های بیرون از دانشگاه (Off-Campus) می باشد که این مسئله از نقطه نظر بعد مسافت تا رسیدن به دانشگاه می تواند نکته قابل تاملی باشد. موسسه آبتین سفیران پارس به عنوان موسسه مجاز اعزامم دانشجو با تضمین فراهم کردن بهترین شرایط تحصیلی و مسکن دانشجویان در خارج از کشور توانسته است نیاز افراد به داشتن خانه و گذراندن عالی ترین شرایط تحصیلی را پاسخگو باشد. در صورت داشتن هر گونه پرسش در این زمینه با شماره هایی که در ذیل قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 

اجاره خانه در آلمان                         مهاجرت تحصیلی                             اجاره خانه دانشجویی

خانه دانشجویی در خارج از کشور

نکاتی پیرامون اجاره خوابگاه

در اکثر دانشگاه ها خوابگاه ها می تواند به صورت انفرادی یا چند نفره اجاره شود. همچنین ممکن است برخی خوابگاه ها امکانات اجاره ای متفاوتی برای مجردها و متاهل ها در نظر بگیرند. قیمت خوابگاه ها بستگی به این که چه امکاناتی را ارائه می دهند متفاوت است. برخی از این امکانات غذا، امکانات ورزشی، سایت کامپیوتر، کتابخانه و غیره است که خوابگاه ها با توجه به دارا بودن یا نبودن این امکانات قیمت های متفاوتی خواهند داشت.

اتاق های اجاره ای مخصوص دانشجویان 

Hostel ها یا اتاق های اجاره ای نیز از جمله انتخاب هایی است که می توانید از آن ها استفاده کنید. این اتاق ها به صورت انفرادی یا جمعی اجاره داده می شوند و معمولا آشپزخانه و سرویس ها مشترک هستند. پیدا کردن خوابگاه معمولا از طریق مراجعه به بخش Housing سایت دانشگاه ها، مراجعه به سایت مختص به خوابگاه یک دانشگاه یا سایت های واسطه ای مثل Airbnb که به شما در پیدا کردن چنین محل هایی کمک می کند، صورت می گیرد. در برخی کشورها دانشگاه ها خانه هایی را پیشنهاد می دهند که در آنجا شما یکی از اتاق های یک خانه که متعلق به خانواده ای است را اجاره می کنید و با این خانواده زندگی می کنید. این نوع خانه ها از نظر زودتر آشنا شدن با فرهنگ و زبان مردم کشوری که به آنجا رفته اید و همچنین از نظر هزینه گزینه مناسبی می باشد. موسسه آبتین سفیران پارس یاری دهنده شما دانشجویان گرامی در تمامی مراحل مهاجرت و اخذ اقامت تحصیلی و اجاره خانه دانشجویی در کشور محل تحصیل می باشد. کافیست با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید و مهاجرت تحصیلی خود را با ما تجربه نمایید.