اعزام دانشجو به پرتغال 

پرتغال یک کشور جذاب نه تنها از نظر سیستم آموزشی و شرایط تحصیلی ، که به دلیل شیوه زندگی پویا و هزینه های مناسب آن شرایط مناسبی برای زندگی کردن و ادامه تحصیل دارد. است. سیستم آموزشی دانشگاه های کشور پرتغال متنوع است و دوره های کارشناسی (کارشناسی و کارشناسی ارشد) در بسیاری از رشته های تحصیلی ارائه می شود. دانشجویانی که به دنبال دریافت مدرک دانشگاهی هستند می توانند در دانشگاه های این کشور ثبت نام کنند در حالی که دانشجویانی که قصد یک تخصص فنی را دارند می توانند از دانشگاه های پلی تکنیک این دانشگاه ها مدرک دانشگاهی کسب کنند. قبل از اقدام به یک دوره مدرک پلی تکنیک یا دانشگاه در پرتغال ، باید بررسی کنید که آیا به ویزای دانشجویی احتیاج دارید و درمورد اقداماتی که باید برای کسب آن انجام دهید ، آگاهی دارید.

اعزام دانشجو به پرتغال                                                                  موسسه اعزام دانشجو معتبر در تهران

اعزام دانشجو به پرتغال 

زبان در کشور پرتغال 

برای اینکه بتوانید مدرک تحصیلی خود را در پرتغال بگذرانید ، باید به انگلیسی و پرتغالی صحبت کنید. با این حال ، تجربه یک دوره تحصیلی در غربی ترین کشور سرزمین اصلی اروپا پاداش خواهد داشت.
اگر تصمیم گرفتید که در خارج از کشور در پرتغال تحصیل کنید و از یک کشور اتحادیه اروپا / EEA یا شینگن آمده باشید ،یک خبر خوب این است که شما به ویزای دانشجویی پرتغالی احتیاج نخواهید داشت. در غیر این صورت مراحل بعدی و اقدامات لازم را دنبال کنید و برای درخواست ویزای دانشجویی خود آماده شوید. کشور پرتغال دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد، خط ساحلی و شهرستان های زیبا وعلاقه تاریخی و تجارب فرهنگی از جمله خصوصیات این کشور می باشد، پرتغال یک کشور در غرب اروپا می باشد. قطعا جذاب ترین مقصد در قاره اروپا است. گذشته از آن این کشور با بسیاری از مکان های تاریخی و زیبایی های طبیعی و همچنین فرهنگ معاصر و شب زنده داری شناخته شده است. این مقاله توسط وکلای موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در رابطه با تحصیل و اعزام دانشجو به پرتغال تهیه شده است.

 چه نوع ویزا برای تحصیل در پرتغال نیاز دارید

برای اهداف ادامه تحصیل ، می توانید به یکی از ویزاهای زیر برای پرتغال اقدام کنید:
  • ویزای اقامت شانس ترانزیتی و کوتاه مدت (ویزا C) - برای دانشجویانی که متقاضی تحصیل کوتاه یا دوره زبان هستند که حداکثر 6 ماه طول بکشد. این ویزا امکان ورود یک ، دو یا چند بار ورود را دارد.
  • ویزای ملی ماندگار شنگن (نوع D) - برای دانشجویانی که متقاضی دریافت مدرک تحصیلی آکادمیک هستند.
برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای تحصیلی و یا مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

تلفن همراه مدیریت : 09122106302 
تلفن ثابت : 44256604 -021

موسسه اعزام دانشجو آبتین سفیران پارس با داشتن وکلای مجرب میتواند به شما در اخذ پذیرش تحصیل در پرتغال از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران و اعزام دانشجو به پرتغال برای متقاضیان تحصیل در این کشور کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو به پرتغال به صورت تضمینی و مشاوره رایگان تلفنی می توانند به مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

شرایط اعزام دانشجو به پرتغال

بسیاری افراد جهت مهاجرت به پرتغال معمولا از طریق تحصیل در پرتغال اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل و اعزام دانشجو به پرتغال نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی پرتغال میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به پرتغال می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در پرتغال و سرمایه گذاری در پرتغال نیز وجود دارند. تابعیت پرتغال از طریق تولد فرزند در پرتغال از این قاعده در این کشور وجود ندارد.

دانشگاه های برتر کشور پرتغال 

برای تصمیم گیری در مورد دانشگاه های کشور پرتغال با مشورت از موسسات معتبر اعزام دانشجویی تصمیم گیری نمایید و پس از طی کردن مراحل اخذ ویزای تحصیلی، نامه قبولی خود را دریافت کنید. موسسه آبتین سفیران پارس با فعالیت در این زمینه توانسته است افراد زیادی را در دریافت ویزا تحصیلی و اطلاع از شرایط تحصیلی کشورهای مختلف راهنمایی نموده و موفق به اخذ پذیرش تحصیلی نماید.  اگر هنوز مطمئن نیستید که در کدام منطقه از کشور پرتغال می خواهید تحصیل کنید ، قبل از شروع مراحل درخواست ویزای دانشجویی باید تصمیم بگیرید. پس از پذیرش در دانشگاه پرتغال ، نامه پذیرش لازم برای درخواست ویزا دریافت خواهید کرد.

هزینه تحصیل در پرتغال                                                               اعزام دانشجو به کشور پرتغال

شرایط اعزام دانشجو به پرتغال

بهترین دانشگاه های پرتغال 

کشور پرتغال دارای پنج دانشگاه برتر است که در رده‌بندی جهانی در جایگاه بالایی قرار گرفته‌اند و هرساله دانشجویان بسیاری متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه‌های پرتغال هستند. دانشگاهی که دارای نخستین جایگاه در خصوص اعزام دانشجو به پرتغال است و هرساله دانشجویان بسیاری از کشورهای بین‌المللی وارد آن شده‌اند دانشگاه پورتو است که موفق شده جایگاه ۳۰۸ جهانی را به خود اختصاص دهد. در زیر دیگر دانشگاه های برتر این کشور را آورده ایم.
  • دانشگاه کویمبرا

  • دانشگاه لیسبون

  • دانشگاه پورتو
  • دانشگاه نوا دی لیسبو

  • دانشگاه آویرو پرتغال 

تحصیل در خارج از کشور 

تحصیل پزشکی در پرتغال

تحصیل در خارج کشور