گروه خبري : تحصیل در خارج کشور
تاريخ انتشار : 1399/03/31 - 11:41
كد :48

تحصیل در امریکا بدون تافل

افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج کشور را دارند به راحتی طی تصمیماتی که از قبل برای اعزام گرفته اند به تحصیل در کلاس های زبان به چندین دوره زبان آموزی در دوره های متفاوت می پردازند و با آمادگی کامل برای اقامت و اخذ ویزای تحصیلی کشور مورد مقصد خود تلاش می کنند

افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج کشور را دارند به راحتی طی تصمیماتی که از قبل برای اعزام گرفته اند به تحصیل در کلاس های زبان به چندین دوره زبان آموزی در دوره های متفاوت می پردازند و با آمادگی کامل برای اقامت و اخذ ویزای تحصیلی کشور مورد مقصد خود تلاش می کنند. اما در این میان افرادی نیز هستند که بدون آمادگی و داشتن مدرک زبان به اخذ اقامت ودریافت ویزا اقدام کرده و بعد از گذراندن مراحل مورد نیاز و اخذ اقامت به گذراندن دوره های لازم برای زبان کشور مقصد در همانجا به کلاس زبان رفته و زبان را می آموزند. در این میان کشورهاییی که سخت گیری لازمی برای داشتن مدرک زبان ندارند میتوانیم به کشور آمریکا اشاره نماییم. 

تحصیل در امریکا بدون تافل

شرایط پذیرش تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان 

پذیرش تحصیلی در آمریکا میتواند به صورت مشروط باشد. یعنی شما مدرک زبان ندارید، از دانشگاه یک دوره زبان درخواست میکنید و به شرط گذراندن دوره زبان در رشته مورد نظرتان نیز ثبت نام میکنید. دانشگاه به صورت مشروط در رشته مورد نظر شما به شما پذیرش میدهد و شما باید یک ترم زبان در خاک آمریکا بخوانید و در آزمون زبان آن دانشگاه قبول شوید. در این صورت دیگر نیازی به آیلتس یا تافل نخواهد بود. اگر قبول نشوید نیز باید یک ترم دیگر زبان بخوانید. امکان اخذ پذیرش زبان به تنهایی از برخی از دانشگاه های آمریکایی وجود دارد. شما درخواست دوره زبان از دانشگاهی در آمریکا میکنید و پس از اخذ پذیرش برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام میکنید. پس از پایان دوره هم میتوانید از آمریکا خارج شوید، هم میتوانید برای یک دوره تحصیلی در دانشگاه های آمریکا درخواست پذیرش مجدد کنید و هم میتوانید در خاک آمریکا بمانید و تقاضای تغییر وضعیت ویزا کنید.

مدارک لازم برای تحصیل در آمریکا بدون مدرک زبان

ریز نمرات ترجمه شده
مدرک دیپلم ترجمه شده با مهر تایید وزارت امور خارجه و دادگستری
فرم درخواست ویزای غیر مهاجرتی DS-160
پاسپورت و کپی پاسپورت که حد اقل 6 ماه دیگر اعتبار داشته باشد.
دو قطعه عکس مهاجرتی
اسنادی برای نشان دادن تمکن مالی کافی توسط شخص متقاضی و یا والدین او. برای مثال اگر میزان گردش مالی حساب و پرینت مخارج و یا فیش حقوقی که نشان دهنده میزان درآمد شخص باشد.
فرم انگیزه نامه برای مهاجرت به آمریکا
ارائه اسنادی که نشان دهد بعد از اتمام تحصیل قصد بازگشت به کشور خود را دارید. برای مثال یک سند مالکیت می تواند آفیسر سفارت را در خصوص قصد بازگشت شما و تعلق خاطر به وطن نشان دهد.
مدرک معتبری که نشان دهد تسلط کافی به زبان دارید مانند آیلتس 6.5 به بالا و مدارک تافل با حد اقل نمره 70
فرم CV به زبان انگلیسی. (رزومه کامل خود)
حدود 3 یا 4 عدد توصیه نامه و معرفی نامه از اساتید (برای مقطع کارشناسی ارشد)

برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای تحصیلی و یا مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.


تلفن همراه مدیریت : 09122106302 
تلفن ثابت : 44256604 -021


اعزام دانشجو به آمریکا بدون داشتن مدرک زبان 

یک فرصت استثنایی برای کسانی که به دنبال تحصیل و سپس اقامت در آمریکا هستند ، حتی برای کسانیکه مدرک زبان تافل ندارند. چند دانشگاه معتبر در آمریکا وجود دارد که جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان وجود دارد . با اعتماد به موسسه اعزام دانشجو آبتین سفیران پارس برای دریافت ویزای اقامت و تحصیلی آمریکا اقدام نمایید. شما عزیزان اگر می خواهید در رابطه با شرایط تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان اطلاعات دقیق تر  داشته باشید و یا اگر می خواهید برای تحصیل در آمریکا بدون نیاز به مدرک زبان اقدام نمایید می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس برقرار نمایید و از مشاوره لازم در این زمینه بهره مند شوید. 

پذیرش دانشجویان در آمریکا بدون داشتن مدرک زبان 

دانشجویانی که مدرک زبان ندارند ،پس از ثبت نام در دانشگاه باید در امتحان زبانی که دانشگاه برای آنها برگزار می نماید شرکت نمایند و در صورت قبولی مستقیماً دوره کارشناسی ، کارشناسی ارشد و یا دکتری خود را شروع می کند. در صورت عدم قبولی با توجه به تعین سطح زبان انگلیسی، دانشجو با ورود به دوره های زبان و گذراندن این دوره ها می توانند وارد دانشگاه شوند. تحصیل در امریکا برای متقاضیانی که دارای مدرک زبان با نمره کافی نیستند نیز امکان پذیر است. این متقاضیان میتوانند در ابتدا یک سال در دانشگاه دوره های پیش نیاز را گذرانده و سپس در همان دانشگاه به تحصیل مشغول شوند. این دوره ها به اصطلاح Pre- bachelor یا Pre-master نامیده می‌شوند.

تحصیل رایگان در آمریکا بدون مدرک زبان

مزیت های تحصیل در آمریکا 

  • عدم نیاز به نمره زبان با نمره بالا جهت دریافت پذیرش از دانشگاه های آمریکا
  • عدم نیاز به نمره SAT یا GRE یا GMAT
  • دریافت پذیرش در کمتر از ۳۰ روز
  • امکان تطبیق و انتقال واحد های پاس شده به دوره لیسانس یا فوق لیساس
  • تقویت زبان به همراه پاس کردن دروس دانشگاهی

مدارک لازم برای تحصیل در آمریکا

با توجه به این که کشور آمریکا متقاضیان زیادی در صف مهاجرت تحصیلی دارد بدین جهت برای دست یابی به تحصیل در این کشور باید توانایی علمی و نمرات قابل قبولی داشته باشید. برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکا نیاز به دقت فراوانی در تهیه مدارک خواهد بود چراکه متقاضیان زیاد سبب دشواری اخذ پذیرش خواهد شد.

دانشگاه های آمریکایی پذیرنده دانشجو بدون مدرک زبان 

دانشگاه دولتی موری
دانشگاه بین المللی ویرجینیا
دانشگاه دولتی ویچیتا
دانشگاه تگزاس وسلیان
کالج دولتی تاکوما
کالج دولتی سیاتل مرکزی
کالج ASA نیویورک
دانشگاه دولتی کالیفرنیا
دانشگاه دولتی نورث ریج کالیفرنیا
دانشگاه دولتی سان فرانسیسکو
دانشگاه سیاتل
دانشگاه دولتی مونتانا