اعزام دانشجو به کانادا 

اعزام دانشجو به کانادا ؛ تحصیل با توجه به تجربه قبلی و ذهنی توانگر، افق انتخاب شما را گسترده تر می سازد و موجب صعود شما به تحصیلات عالی تر می شود اما همه ی این ها بستگی به این دارد که شما چه کشوری را انتخاب می کنید. چرا که زندگی در حال تغییر است. کانادا یکی از کشورهای مشهور برای انتخاب بی چون و چرا می باشد چرا که دانشگاه های کانادا کلاس های جهانی را به شما پیشنهاد می کنند. کانادا با داشتن 12 دانشگاه مطرح و با سطح علمی بالا، که در آن ها آموزش عالی ارائه می گردد  جز 200 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است.
برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای تحصیلی و یا مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
تلفن همراه مدیریت : 09122106302 
تلفن ثابت : 44256604 -021

تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا فواید بسیاری دارد این فواید عبارتند از : شهریه مقرون به صرفه، فرصت کار در حین تحصیل یا یک سال بعد از فارغ التحصیلی و فرصت یک زندگی زیبا و متنوع در کشور. موسسه اعزام دانشجو آبتین سفیران پارس از موسسات اعزام دانشجو با نام ثبت شده ساختار پژوهش امید، راه ورود و اعزام دانشجو به کانادا را برای شما فراهم نموده است. تحصیل و اعزام دانشجو به کانادا یکی از بهترین و سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد، این روش در کنار روش اخذ ویزای کار یا اسکیل ورکر کانادا و همچنین سرمایه گذاری در این کشور می باشد. روش های دیگری مثل تولد فرزند و بچه دار شدن در کانادا موجب اخذ اقامت این کشور برای والدین نمی شوند.

موسسه معتبر اعزام دانشجو                                                                  موسسه اعزام دانشجو در تهران 

اعزام دانشجو به کانادا 

شرایط تحصیل در کانادا

شرایط مناسب تحصیلی و فرآیند نسبتا آسان پذیرش، بسیاری از افراد را به سمت اخذ ویزای تحصیلی در کانادا سوق می‌دهد. دولت کانادا، همه ساله پذیرای چند ده‌هزار دانشجوی بین‌المللی است و بر اساس سیاست‌های مهاجرتی جدید، قصد دارد تا این ظرفیت را افزایش دهد. به‌طور کلی، شرایط عمومی و اختصاصی اخذ ویزای تحصیلی کانادا به صورت زیر است:

پذیرش تحصیلی در کانادا

شما قبل از هرچیزی، باید از یک دانشگاه یا مرکز علمی معتبر در کانادا پذیرش گرفته ‌باشید تا نامهٔ پذیرش به همراه سایر مدارک‌تان به دولت کانادا ارسال شود. برای تحصیل در مدارس کانادا داشتن حداقل ۴ سال سن، ارائه مدارک تحصیلی و توصیه‌نامه در صورت وجود از شرایط اولیهٔ اخذ پذیرش تحصیلی است. برای تحصیل در مقطع کالج تنها کافی است دیپلم خود را با معدلی قابل قبول ارائه کنید. معدل دیپلم برای پذیرش در مقطع لیسانس هم الزامی است و معدل شما در این حالت نباید کمتر از ۱۴ باشد. برای اخذ پذیرش در دورهٔ کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس، معدل دوره کارشناسی شما باید بالای ۱۴ باشد. برای دریافت پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد، ارائه توصیه‌نامه تحصیلی یا  (Recommendation letter) از یک یا چند استاد دانشگاه دوره کارشناسی‌تان مورد نیاز است. برای اخذ  پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری نیز نیازمند داشتن مقالهٔ علمی چاپ شده در نشریات معتبر جهان هستید.

مدرک زبان مورد نیاز در کشور کانادا 

داشتن مدرک زبان معتبر، یکی دیگر از شرایط اخذ پذیرش است. اگر مدرک زبان ندارید، باید قبل از ورود به دانشگاه موردنظرتان، حدودا دوترم آموزش زبان بگذرانید که با توجه به هزینهٔ آن، توصیه می‌کنیم قبل از اقدام برای مهاجرت، به یادگیری زبان و گرفتن مدرک‌تان، اقدام کنید.
 متقاضیان پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف باید نمرات زیر را کسب کنند:
 • کارشناسی: حداقل نمره ۶ در آزمون آیلتس
 • کارشناسی ارشد: حداقل نمره ۶٫۵ در آزمون آیلتس
 • دکترا: حداقل نمره ۷ در آزمون آیلتس
دانشگاههای مختلف ممکن است نمرات کمتر یا بیشتری را درخواست کنند.

بهترین موسسات اعزام دانشجو به کانادا                     مهاجرت به کانادا       

شرایط تحصیل در کانادا

 انتقال دانشجوی پزشکی به کانادا            بهترین موسسه اعزام دانشجو به کانادا

اثبات توانایی مالی

دانش آموز یا دانشجو باید مدارک مرتبط با تمکن مالی خود را جهت اخذ ویزای تحصیلی ارائه کند. مدرک تمکن مالی شما باید توانایی مالی شما را در پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا نشان می‌دهد. طبق اعلام دولت کانادا، شما برای گرفتن اقامت، نیاز به اثبات توانایی تأمین  در حدود ده هزار دلار در سال برای یک نفر دارید. اگر با خانوادهٔ خود اقدام به اخذ ویزا کرده‌اید، ۴ هزار دلار برای اولین نفر، و از نفر دوم به بعد، به ۳ هزار دلار، نیاز خواهید داشت. درکنار شرایط اختصاصی دریافت ویزای تحصیلی، شرایط عمومی دریافت ویزا مانند سلامت جسمی و روانی، عدم داشتن سابقه کیفری و… را هم باید درنظر داشته‌باشید. داشتن پذیرش از دانشگاه‌های تراز اول کانادا، کمک زیادی به موفقیت شما در کسب اقامت تحصیلی خواهد کرد و هرچه سوابق تحصیلی بهتری داشته‌باشید، شانس شما در اخذ  پذیرش از دانشگاه‌های برتر این کشور بیشتر می‌شود.

اخذ پذیرش در مقاطع فوق‌لیسانس و دکتری راحت‌تر از سایر مقاطع تحصیلی در این کشور است و ارائه هرگونه مدرک مبنی بر اینکه پس از اتمام دوره تحصیل، کانادا را ترک خواهید کرد، به موفقیت پذیرش ویزای تحصیلی شما کمک زیادی خواهد کرد. البته به این نکته توجه کنید که قوانین مهاجرتی پیچیده بوده و مدام در حال تغییرند و برای اطلاع دقیق از آن‌ها باید با وکلای متخصص مهاجرت مشورت کنید.

مراحل اعزام دانشجو به کشور کانادا

قوانین کشورهای انگلیسی زبان از جمله کانادا، به دلیل دریافت تقاضای بسیار زیاد برای اخذ پذیرش، همواره دچار تحول می شود. بنابراین متقاضیان همواره باید در تلاش باشند تا بروزترین اطلاعات ممکن را در این رابطه در اختیار داشته باشند. موسسات اعزام دانشجو به کشور کانادا باید شرایط را به خوبی بررسی کنند و تغییرات اعلام شده را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

این فرصت برای هر متقاضی وجود دارد که شخصا برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور کانادا اقدام کنند با این وجود آگاهی از شرایط و مراحل مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا پیش از هر گونه اقدام الزامی است و هر گونه اشتباه ممکن است باعث از بین رفتن شانس اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا شود.

مراحل اصلی اعزام دانشجو به کانادا

 • بررسی مدارک تحصیلی دانشجو
 • بررسی میزان آشنایی متقاضی به زبان انگلیسی
 • بررسی شرایط مالی متقاضی تحصیل در کانادا
 • بررسی شرایط دانشگاه های مختلف در کانادا
 • انتخاب بهترین گزینه ممکن برای ادامه تحصیل متقاضی در کانادا
 • اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا
 • اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای متقاضی
 • اعزام دانشجو به کانادا

هزینه تحصیل در خارج کشور

اعزام دانشجو به خارج

معتبرترین موسسه اعزام دانشجو به کانادا