گروه خبري : مقالات
تاريخ انتشار : 1399/02/01 - 09:24
كد :41

بهترین رشته ها برای مهاجرت به آمریکا

بهترین رشته های برای مهاجرت به کشور آمریکا در این لیست قرار داده شده است که دانشجویان بتوانند  به راحتی با توجه به اهمیت و بازار کار هر رشته، رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی بتوانند اقدامات لازم خود را با اطمینان کامل در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشور آمریکا انجام دهند

بهترین رشته های برای مهاجرت به کشور آمریکا در این لیست قرار داده شده است که دانشجویان بتوانند  به راحتی با توجه به اهمیت و بازار کار هر رشته، رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی بتوانند اقدامات لازم خود را با اطمینان کامل در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشور آمریکا انجام دهند. با موسسه اعزام دانشجو آبتین سفیران پارس همراه باشید تا بتوانید به راحتی بهترین رشته های دانشگاهی را انتخاب نمایید.

بهترین رشته های برای اپلای                                                موسسات مجاز اعزام دانشجو در تهران

برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای تحصیلی و یا مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.


تلفن همراه مدیریت : 09122106302 
تلفن ثابت : 44256604 -021


لیست رشته های پیش رو با توجه به تحقیقات انجام شده از نظر فرصت های شغلی بهتر در آینده، دستمزدهای بالاتر برای فارغ التحصیلان این رشته ها و همچنین محبوبیت آنها در بین دانشجویان فراهم شده است. تحصیل در این رشته ها به معنی تضمین شرایط شغلی آینده اتان و یا دستمزدهای نجومی نیست بلکه با تحصیل در این رشته ها قادر خواهید بود مهارتهایی را در خود پرورش دهید که بتوانید فرصت های شغلی بیشتری را بدست آورید.

تحصیل در رشته کامپیوتر در امریکا

رشته علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر یکی از پرطرفدار ترین رشته های آمریکا می باشد، چرا که با تحصیل در این رشته علاوه بر آشنایی با بحث های نرم افزاری و سخت افزاری، روش های کاربرد آن و تلفیق آن با تکنولوژی و صنعت را نیز می آموزید. تحصیل در رشته ی کامپیوتر دانشجویان را در معرض یادگیری مهارت هایی مثل رباتیک، هوش مصنوعی و تکنولوژی بازی ها نیز قرار می دهد. فارغ از هر بخشی در هر صنعتی، حل کردن مشکلات از اصلی ترین اهداف آموزش علوم کامپیوتر می باشد.

رشته علوم ارتباطات در امریکا

بررسی انواع مختلف اجراها همانند سخنرانی ها و آموزش استراتژی که از آن برای انتقال اطلاعات از شخص سخنگو به شنوندگان استفاده می شود از جمله اهداف تحصیل در این رشته می باشد. آموزش پیام های کلامی و غیر کلامی، عکس العمل حضار در برابر اجرا و تاثیرات مختلف ارتباطات محیطی از دیگر بخش های مهم تحصیل در رشته ی علوم ارتباطات می باشد. سیستم آموزشی در آمریکا این رشته را یکی از پرطرفدارترین رشته های آمریکا می داند، چرا که فارغ التحصیلان این رشته می توانند در پوزیشن های شغلی با ارزشی مثل بیزینس، تبلیغات، منابع انسانی، ارتباطات جمعی، امور دولتی، آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی مشغول به کار شوند. سیستم آموزشی آمریکا در بهترین سطح ممکن است.

تحصیل در رشته علوم سیاسی در امریکا 

تقویت مهارتهای فکری و ارتباطی و در دورنمایی بزرگتر فهم عمیقی از تاریخ و فرهنگ هر کشور از بخش های مهم تحصیل در این رشته می باشد. مهارت خواندن، نوشتن و ریاضیات نیز از قسمت های مهم رشته ی علوم سیاسی است. فرصت های شغلی متنوعی همانند وکالت، روزنامه نگاری و پوزیشن های سیاسی برای فارغ التحصیلان این رشته مناسب می باشند.

بهترین شغل برای مهاجرت به آمریکا                                      بهترین رشته تحصیلی در آمریکا

رشته تجارت بازرگانی در آمریکا

در حین تحصیل در رشته ی تجارت بازرگانی، اطلاعات کاملی در زمینه های حسابداری، مالی، بازاریابی، اقتصاد، استاتیک و منابع انسانی بدست خواهید آورد. افزایش چشمگیر مهارتهای کنترل بودجه، سازماندهی، برنامه ریزی، استخدام، رهبری و کنترل و مدیریت سازمانهای و بازاریابی محتوا مختلف از جمله استارت آپ ها تا بیزینس های میلیون دلاری از دیگر دستاوردهای تحصیل در این رشته می باشد. این رشته همچنین شما را برای فکر کردن در زمینه های اخلاقی و سیاسی که نقش موثری در بسیاری از پوزیشن های شغلی دارند آماده می کند.

پرطرفدارترین رشته های آمریکا

روانشناسی را از این جهت یکی از پرطرفدار ترین رشته های آمریکا می دانند که تبدیل شدن به یک مشاور، تراپیست، مدرس، متخصص رشد کودک و زمینه های مشابه از فرصت های شغلی آینده در این رشته می باشد که بسته به تجارب هر شخص می تواند متفاوت باشد و از در آمد خوبی برخوردار است.

تحصیل در رشته اقتصاد در آمریکا 

اقتصاد، علم مطالعه در زمینه های فردیت، تجارت، سیاست و چگونگی استفاده از پول و اختصاص دادن درست منابع مالی می باشد. اقتصاد را یکی دیگر از پرطرفدار ترین رشته های آمریکا می دانند چرا که مطالعه در زمینه ی تولید، انتشار و مصرف کالاها بخش مهمی از دانش لازم برای دنیای مدرن امروز است. رشته ی اقتصاد به اندازه ی رشته های حقوق و مطالعات بین الملل برای آینده ی بازرگانی یک جامعه لازم می باشد.

تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی

تحصیل در رشته ی ادبیات انگلیسی طیف گسترده ای از تخیلات و شعر را از تاریخ و دنیای بیرون جذب می کند. فارغ التحصیلان این رشته می توانند در زمینه های گوناگونی مثل حقوق، تولید محتوا در اینستاگرام، روزنامه نگاری، تحصیلات تکمیلی، انتشارات و بسیاری از بخش های دیگر فعالیت کنند.

بهترین رشته های تجربی برای مهاجرت                                     شرایط تحصیل در خارج کشور

رشته روانشناسی

روانشناسی، علم شناخت بیولوژی مغز انسان می باشد که بر روی بخش های مختلف ذهن انسان ها از جنبه ی یادگیری، شناخت، هوش، انگیزه، احساس، ادراک، شخصیت و اختلالات روانی تمرکز دارد. تحصیل در این رشته ارتباطات را تقویت می کند و به حل مشکلات پیرامون افراد می پردازد.

رشته پرستاری

رشته ی پرستاری در درجه ی اول مناسب کسانی است که روحیه ی  دلسوزانه ای دارند و کمک به افراد برایشان در اولویت قرار دارد. علوم سنتی و هنرهای لیبرال از دوره های ابتدایی این رشته در سال اول تحصیل می باشد که در سال دوم به دوره های کلینیکال و بیمارستانی تبدیل خواهد شد. برای به تایید رسیدن مدرک پرستاری باید آزمون های لازم گذرانده شود و پس از تبدیل شدن به یک پرستار نه تنها فرصت های شغلی فراوانی پیش روی فارغ التحصیلان این رشته قرار دار بلکه در زمینه های متنوعی مثل پرستاری سالمندان، نورولوژی، اکولوژی، زنان و زایمان و بخش کودکان قادر به فعالیت خواهند بود که همین موضوع پرستاری را به یکی از پرطرفدار ترین رشته های آمریکا تبدیل کرده است.

رشته مهندسی شیمی

مهندسان شیمی آموزش می بینند تا با ترتیب ساختار مولکول ها و طراحی پروسه های شیمیایی در صنایع مختلفی مثل نفت، مواد غذایی، داروسازی و صنایع دیگر به تولید بپردازند. صنایع شیمی بسیار گسترده است و آموزش های فراوانی در آن از تبدیل مواد به یکدیگر تا حفظ سلامت محیط زیست از آلودگی ها وجود دارد. صنایع کاغذ سازی، صنایع تولید کودهای شیمیایی، شرکت های داروسازی، تولید کنندگان پلاستیک و بسیاری از صنایع دیگر به تخصص مهندسان شیمی احتیاج دارند و این رشته را به یکی دیگر از پرطرفدارترین رشته های آمریکا تبدیل کرده اند.

تحصیل در رشته زیست شناسی

علم زیست شناسی مطالعه پیرامون انسان، گیاهان، حیوانات و محیط زیست است و دانشجویان به پیدا کردن رموزی از علم که به حل مشکلات انسانی کمک می کند می پردازند مانند پیدا کردن راه درمان یک بیماری. فعالیت به عنوان یک دامپزشک، اپتومتریست، بوم شناس و متخصص محیط زیست از جمله پوزیشن های شغلی است که زیست شناسان می توانند در آن فعالیت داشته باشند.