گروه خبري : تحصیل در خارج کشور
تاريخ انتشار : 1399/02/01 - 07:34
كد :38

مهاجرت به هلند از طریق تخصص

آیا به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستید؟ آیا قصد مهاجرت کاری را دارید؟کافیست با ما همراه باشید.

آیا به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستید؟ آیا قصد مهاجرت کاری را دارید؟ آیا در حال حاضر در ایران زندگی می کنید؟ و آیا به فکر کار در هلند هستید؟ کافیست با ما همراه باشید.

در ابتدا چند مورد اصلی در زمینه مهاجرت کاری به کشور هلند وجود دارد که شما باید از آنها مطلع شوید. ما در موسسه آبتین سفیران پارس سعی داریم تا آسان ترین راه های مهاجرت به خارج کشور را به شما اراده دهیم و شما را در امر مهاجرت های کاری و تحصیلی علاوه بر راهنمایی نیز یاری نماییم.

برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای تحصیلی و یا مشاوره در زمینه مهاجرت تحصیلی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.


تلفن همراه مدیریت : 09122106302 
تلفن ثابت : 44256604 -021


شرایط ورود به کشور هلند 

موسسه اعزام دانشجو آبتین سفیران پارس به شما می گوید در صورت تمایل به کار در کشور هلند ، چه شرایطی را برای تحقق این امر نیاز دارید و چه مدارکی را باید تهیه نمایید. باید در ابتدا مشخص شود که آیا شما یک مهاجر ماهر یا سرمایه گذار هستید؟ یاشما می خواهید یک تجارت را شروع کنید؟ اگر بتوانید در اقتصاد هلند یا فرهنگ یا در زمینه پیشرفت علم این کشور مشارکت کنید ، احتمالاً در کشور هلند پذیرش را دریافت خواهید کرد. شرایط قانونی برای مهاجرت به هلند بستگی به انتخاب ویزای شما دارد که این امر ممکن است با اثبات درآمد کافی یا تأیید رسمی دولت از کارفرمای احتمالی شما باشد. به طور کلی ، تعداد مراحلی که شما برای مهاجرت در اینجا با آن ها رو به رو میشوید متفاوت خواهد بود .

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی                                                              مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق تخصص

آیا نیاز به مهاجرت کاری به خارج از کشور را دارید؟

سازماندهی مهاجرت های بین المللی کاری نیست که بتوانید به تنهایی انجام دهید. ما در موسسه آبتین سفیران پارس به عنوان مشاورانی در این زمینه ،به آن اطلاعاتی که شما در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف دنیا نیاز دارید پرداخته ایم و خدمات ضروری را برای کمک به شما  در زمینه مهاجرت کاری و تحصیلی و داشتن شرایط زندگی بهتر  در خارج از کشور ارائه می دهیم. کافیست با موسسه اعزام دانشجو آبتین سفیران پارس برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه مهاجرت به خارج از کشور با ما تماس بگیرید!

مهاجرت به هلند 2020                                                         شرایط مهاجرت به هلند 2020

چگونگی مهاجرت به هلند 

چگونه می توانید به هلند مهاجرت کنید؟ خبر خوب برای مهاجرانی که دغدغه حمل وسایل شخصی خود را دارند این است که جابجایی وسایل شما در آنجا نباید خیلی سخت باشد. کشور هلند مالیات بر وسایل شخصی را تحمیل نمی کند و دانستن این نکته به مقدار لازم حائز اهمیت می باشد.  خبر خوب دیگر این است که کشور هلند قوانین سفت و سختی برای واردات وسایل شخصی وضع نمی کند که با این تفاسیر مهاجران می توانند بدون مشکلات عمده یا پرداخت مالیات وارد این کشور شوند.  به طور کلی ، مهاجرت به کشور به هلند و سخت یا آسان بودن آن بستگی به این دارد که اهل کجا هستید و چه کاری انجام می دهید و تخصص شما در چه زمینه ای است؟ به عنوان مثال ، اتباع EU / EEA و سوئیس در مقایسه با شهروندان کشورهای ثالث با محدودیت های دیوانسالاری و عرفی کمتر مواجه هستند.

یافتن شغل در هلند

این در حالیست که آگاهی از زبان انگلیسی و هلندی برای فروش، بخش IT  و دیگر صنایع در آمستردام، دیگر شهرهای اصلی این کشور و دیگر اماکن مهم در هلند برای افراد ضروری خواهد بود.

آیا برای پیدا کردن شغل در هلند به ویزای کار هلند نیازمند هستم؟

ملیت افراد، مهم‌ترین عامل در مورد تصمیم‌گیری در این مورد است. اگر شهروند کشورهای اتحادیه اروپا مانند نروژ، ایسلند، لیختن‌اشتاین و سوئیس باشید، برای کار در هلند نیازی به اخذ ویزای کار نخواهید داشت. در برخی از موارد، نیازی به اخذ ویزای کاری از هلند نیست و با همان ویزای اقامتی می‌توانید در هلند کار کنید. جزئیات مربوط به ویزای کار هلند، به ملیت شما و دلیل ورود شما به هلند بستگی دارد. به عنوان مثال، برخی از ملیت‌ها مانند ژاپن برای کار در هلند از ۱ ژانویه ۲۰۱۷ نیازمند اخذ ویزای کار هلند دارند. اگر شما یک مهاجر با توانمندی‌ها و تخصص بالایی باشید، و از یک کمپانی هلندی پیشنهاد شغل داشته باشید، ممکن است برای اجازه کار در هلند، به ویزای جداگانه‌ای نیاز نداشته باشید. در این مورد، با همان ویزای اقامتی می‌توانید در هلند کار کنید. حداقل زمانی که طول می‌کشد تا جواب ویزای شما آماده شود، ۴ ماه است. حداقل سن شما برای ویزای کار، متغیر است. اطلاعات بیشتر در وب‌سایت دولتی هلند یافت می‌شود.

مهاجرت به هلند از طریق کار

مزایای کار و زندگی در هلند 

کشور هلند دارای زمینه کارآفرینی پررونق و یک سیستم آموزشی عالی است. هلندی ها همچنین از تعادل خوب کار و زندگی و امنیت اجتماعی با کیفیت برخوردار هستند. بنابراین ، شاید روزهای زیادی از سال با آب و هوای خنک و ابری این کشور مواجهه شوید 

همانطور که می دانید یکی از راه های مهاجرت به این کشور از طریق ویزای کار می باشد، که پس از اخذ اقامت از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی مهاجران می توانند اقدامات لازم را انجام دهند، البته شایان ذکر است این روش یکی از چندین روش های مهاجرت می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در این کشور و سرمایه گذاری نیز وجود دارند. تابعیت هلند از طریق تولد فرزند در این کشور وجود ندارد. جهت اطلاع از شرایط مهاجرت، هزینه زندگی و شرایط ویزای کار در هلند ، حقوق کار و شرایط اقامت از طریق کار یا تخصص می توانید به موسسه اعزام دانشجو آبتین سفیران پارس مراجعه کنید.

کار دانشجویی در هلند                 مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

قانون کار در هلند مختص این کشور می باشد و قبل از شروع به کار بایستی راجع به آن و همچنین شرایط ویزای کار در هلند تحقیق کرد.  کار دانشجویی در هلند امکان پذیر است اما باید قبل از شروع  اجازه کار هلند را دریافت کرد. بسته به مقطع تحصیلی به شما اجازه کار تمام وقت یا اجازه کار نیمه وقت داده می شود. پیدا کردن کار حقوقی در این کشور و دیگر کشور های اروپایی و آمریکایی بسیار مشکل می باشد، کار حسابداری و کار رشته IT در جزو مشاغلی است که نسبت به دیگر مشاغل دارای فراوانی بیشتری می باشد. شرایط کار مهندسی و کار فنی در این کشور نسبت به دیگر رشته ها مناسب تر می باشد. به طور کلی دانشجویان پس از اخذ پذیرش و اقامت تحصیلی می توانند اجازه کار تمام وقت یا اجازه کار نیمه وقت را در کنار تحصیل خود داشته باشند.مشاغل موجود در هلند

کار و مجوز اقامت در هلند 

اگر شما متعلق به اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا، ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و یا سوئیس می باشید امکان کار کردن و زندگی در هلند بدون اخذ مجوز اقامت برای شما وجود خواهد داشت. این در حالیست که شما ملزم به اثبات اقامت قانونی خود در کشورهای ذکر شده خواهید بود. شهروندان کرواتی قادر به کار کردن با در اختیار داشتن مجوز اقامت کار در سال اول خواهند بود. این در حالیست که شما ملزم به ثبت ورود خود نزد مقام های هلندی خواهید بود. پیشنهاد می شود که اطلاعات بیشتری در خصوص مهاجرت شهروندان اروپایی، منطقه اقتصادی اروپا و یا سوئیس به این کشور کسب نمایید.

زبان انگلیسی
جهت اخذ مشاغل مورد نظر شما ملزم به صحبت کردن به زبان هلندی نخواهید بود. چرا که در حقیقت زبان انگلیسی مهم ترین زبان تجارت در اغلب شرکت ها خواهد بود، اما جهت افزایش فرصت های خود پیشنهاد می شود که این زبان را یاد بگیرید. این در حالیست که امکان همکاری با شرکت های بزرگ و بین المللی هلندی بدون دانستن زبان هلندی امکان پذیر نخواهد بود. اگر شما برای یک شرکت کوچک کار می کنید برای همکاری و حضور در جلسات به زبان هلندی نیاز خواهید داشت. باید بدانید که کسانی که به زبان های آلمانی، فرانسوی، فنلاندی و اسکاندیناوی مسلط می باشند در اولویت خواهند بود. اگر شما به فراگیری زبان هلندی علاقه مندید،مدارس بسیاری وجود دارند که شما را در این امر یاری خواهند کرد.

مدارک لازم برای اخذ اقامت کاری در هلند

کسانی که حداقل مدرک کارشناسی را در اختیار دارند شانس بیشتری برای اخذ مشاغل خواهند داشت. برای اینکه بدانید صلاحیت شما به رسمیت شناخته می شود یا خیر به وب سایت Nuffic مراجعه نمایید (سازمانی بین المللی که با آموزش و پرورش در ارتباط است). اگر شما قصد شرکت در مصاحبه شغلی را در سر دارید شما ملزم به ارائه شواهد و مدارک کافی، اظهارات کارفرمای قبلی و … خواهید بود. پیشنهاد می شود که برای اطمینان دیپلم خود و گواهی تحصیلی را در زمان عزیمت کردن به هلند به همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز ویزای کار هلند 

مدارکی که برای اخذ ویزای کار از هلند نیاز دارید، بسته به نوع ویزای موردتقاضا از سوی شما و همچنین ملیتتان دارد. بعلاوه، فرم‌های اپلیکیشن برای هر نوع ویزا شامل دستورالعمل‌های دقیقی است که نشان می‌دهد دقیقاً چه مدارکی و با چه فرمتی باید تقدیم به سفارت شود.

به طور کلی مدارک زیر، مدارکی است که از شما تقاضا خواهد شد:

پاسپورت معتبر و آخرین عکس پاسپورتی
فرم کامل شده ویزا
اثبات پرداخت هزینه‌های مربوطه
اثبات مربوط به مطالعه و یا شغل شما مطابق با نوع ویزایی که برای آن اقدام کرده‌اید.
نکته: مدارک هم باید ترجمه شود و هم توسط سفارت هلند تائید شود (تائید مدارک). ترجمه‌ها می‌توانند به زبان هلندی، انگلیسی، آلمانی و یا فرانسه باشند.
مدارکی که برای اخذ ویزای کار از هلند نیاز دارید، بسته به نوع ویزای موردتقاضا از سوی شما و همچنین ملیتتان دارد. بعلاوه، فرم‌های اپلیکیشن برای هر نوع ویزا شامل دستورالعمل‌های دقیقی است که نشان می‌دهد دقیقاً چه مدارکی و با چه فرمتی باید تقدیم به سفارت شود.